Gwarancje

Maszyny do szycia objęte są 2, 3, 5 a nawet 6 letnią gwarancją door to door.

Gwarancja Brother:

Maszyny Brother posiadają 3 letnią gwarancję od dnia sprzedaży w przypadku klientów indywidualnych i 12 miesięcy dla przedsiębiorców. Warunkiem uzyskania 3 letniej gwarancji jest przeprowadzenie płatnego przeglądu maszyny miedzy 20 a 24 miesiącem użytkowania.

Hafciarki przemysłowe Brother posiadają 2 letnią gwarancję.

Plotery Brother objęte są 24 miesięczna gwarancją w przypadku wykorzystywania urządzenia w domu i 12 miesięcy w firmie.

Gwarancja Elna:

Maszyny Elna objęte są 5 letnią gwarancja. Warunkiem jej uzyskania jest przeprowadzenie płatnego przeglądu maszyny w serwisie gwaranta miedzy 24 a 36 miesiącem użytkowania.

Gwarancja Merrylock:

Na maszyny Merrylock udziela się 2 letniej gwarancji. Jeśli maszyna jest wykorzystywana w działalności gospodarczej okres rękojmi wynosi 12 miesięcy od daty sprzedaży.

Gwarancja Minerva:

Maszyny Minerva posiadają 3 letni okres gwarancji. Jeśli maszyna jest zakupiona przez przedsiębiorcę okres gwarancji wynosi 12 miesięcy od daty sprzedaży.

Gwarancja Janome:

Maszyny Janome w zależności od modelu objęte są gwarancją 3, 5 lub 6 letnią.

Warunkiem uzyskania 60 miesięcznej (5 lat) gwarancji (tylko wybrane modele maszyn) jest przeprowadzenie płatnego przeglądu maszyny w okresie między 24-36 miesiącem liczonym od daty zakupu. W przypadku, gdy ten przegląd nie nastąpi gwarancja kończy się z upływem 36 miesięcy od daty zakupu.

Warunkiem uzyskania 72 miesięcznej (6 lat) gwarancji (tylko wybrane modele maszyn) jest zarejestrowanie produktu na stronie www.janome.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu oraz przeprowadzenie płatnego przeglądu maszyny w okresie między 24-36 miesiącem liczonym od daty zakupu. W przypadku, gdy ten przegląd nie nastąpi gwarancja kończy się z upływem 36 miesięcy od daty zakupu.

Na hafciarki przemysłowe Janome udziela się 36 miesięcznej gwarancji (3 lata) pod warunkiem rejestracji w ciągu 30 dni od zakupu hafciarki na stronie www.janome.pl/rejestracja oraz:

Przeprowadzić płatny przegląd urządzenia między 10. a 12. miesiącem od daty zakupu. Spowoduje to wydłużenie gwarancji do 24 miesięcy od daty zakupu. Wykonanie tego przeglądu upoważnia do kolejnego przedłużenia gwarancji.

Przeprowadzić kolejny płatny przegląd urządzenia między 22. a 24. miesiącem od daty zakupu hafciarki. Będzie on automatycznie oznaczał wydłużenie gwarancji o kolejny rok, a więc do 36 miesięcy od daty zakupu.

Gwarancja Juki:

Maszyny Juki w zależności od modelu posiadają 2 i 3 letnią gwarancję liczona od daty zakupu przypadku klientów indywidualnych i 12 miesięcy dla przedsiębiorców.