Brother Luminaire Innov-is XP1

5/5 - (1 vote)

Opis

Luminaire Innov-ís XP1 to szczytowe osiągnięcie inżynierów Brothera w dziedzinie produkcji domowych maszyn do szycia. Wszystkie funkcje w niej zawarte zostały zaczerpnięte bezpośrednio z rozwiązań przemysłowych, albo opracowane specjalnie dla XP1. Maszyna ta pozwoli Twojej kreatywności rozbłysnąć dzięki innowacyjnemu zastosowaniu projektora wyświetlającego wybrane ściegi czy wzory haftów bezpośrednio na materiale jeszcze rozpoczęciem pracy. Doświadcz prawdziwego luksusu dzięki największej przestrzeni do pracy i haftu, jakie kiedykolwiek oferowano, w maszynie domowej. Łącząc je z pozostałymi rewolucyjnymi funkcjami, które oferuje XP1 osiągniesz perfekcję w każdym ściegu.

Kupując w Krakmasz zyskujesz:

  • zakup maszyny w sklepie specjalistycznym z indywidualnym podejściem do każdego klienta
  • pomoc merytoryczną i techniczną
  • możliwość wypróbowania maszyny przed zakupem
  • możliwość porównania wybranego modelu z innymi maszynami, większość dostępnych od ręki
  • szkolenie z podstawowej obsługi maszyny w sklepie stacjonarnym
  • wsparcie pozakupowe – posiadamy własny serwis maszyn

Funkcje zawarte w maszynie XP1:

Rewolucyjna technologia StitchVision
Wyraźny podgląd ściegów i wzorów haftów bezpośrednio na tkaninie dzięki inteligentnemu systemowi projekcji. Również edycja ściegów oraz haftów wyświetlana jest bezpośrednio na materiale w obszarze  5″ x 3″.

Znaczniki pomocnicze i siatka linii pomocniczych
Wyświetl znaczniki pomocnicze i siatkę linii pomocniczych bezpośrednio na tkaninie, aby precyzyjnie określić ścieżkę prowadzenia szwów. Funkcja ta maksymalnie upraszcza tworzenie wielu rzędów równoległych ściegów, w tym różnych rodzajów ściegów ozdobnych, obszyć kieszeni i innych elementów wykrojów, pikowanie czy marszczenie.

Duży, 10,1-calowy wbudowany wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości HD
Oglądaj swoje projekty w wyraźnych, żywych kolorach. Nawigacja po interfejsie maszyny jest niezwykle łatwa dzięki przewijanemu menu i dużym, intuicyjnym ikonom. Ekran dotykowy działa jak tablet z przesuwaniem, przewijaniem, szczypaniem czy innymi gestami znanymi z urządzeń mobilnych.

Duży obszar haftu 10,5″ x 16″
Największa i najbardziej zaawansowana ramka do haftowania, jaką kiedykolwiek zaoferował Brother. Z łatwością twórz hafty o jeszcze większym obszarze.

Ramka zwalniana sprężynowo
Rama zawiera gumowe wstawki po obu stronach tamborka, co zapewnia doskonałą trzymanie tkaniny, a użycie dźwigni sprężynowej umożliwia łatwiejsze, wolne od zacisków mocowanie. Dodatkowe ramki w zestawie dostęne są w rozmiarch 4 x 4 cala, 5 x 7 cali i 9,5 x 9,5 cala.

Ogromny obszar roboczy
Wyhaftuj praktycznie każdy projekt z łatwością na powierzchni 65 cali kwadratowych. Duża odległość między igłą a ramieniem (33 cm) to rekord w historii maszyn do szycia, zapewniający możliwość pełnego przeszycia choćby zwiniętej kołdry!

Całe mnóstwo akcesoriów w zestawie!
Zawiera cztery rozmiary tamborków do haftowania: 10,5 ″ / 8 ″ x 16 ″ z łatwym zwolnieniem dźwigni, 9,5 ″ x 9,5 ″, 5 ″ x 7 ″ i 4 ″ x 4 ″
14 dodatkowych stopek, w tym 3 ruchome stopki do pikowania
Wysokiej jakości pojemnik na akcesoria z 3 tacami do przechowywania, mieszczący się w ramieniu maszyny
Płytka ściegowa z ustawionymi liniami kątowymi dla łatwiejszego ustawiania ściegu
Opcjonalny wielofunkcyjny sterownik nożny do sterowania zestawem funkcji szycia bez użycia rąk

Gwarancja door-to-door w całej Polsce oraz polska instrukcja obsługi.

  • 3 lata gwarancji dla klientów indywidualnych 
  • 1 rok gwarancji dla przedsiębiorców
5/5 - (1 vote)
  • Wyślij znajomym: